OSIEDLE BOGUCICE:
Bogucka od nr 17 do końca /nieparzyste/, nr 22 do końca /parzyste/, Dębowa, Długa, Klonowa, Łąkowa od nr 25 do końca /nieparzyste/, od nr 4 do końca /parzyste/, Pasternik, Przesmyk, Reformacka nr 29-39 /nieparzyste/, nr 28 do końca /parzyste/, Spadowa, Topolowa, Wygoda od nr 24 do końca /parzyste/, od nr 29 do końca /nieparzyste/, Za Torem, Zbożowa, Winnicka, Źródlana.
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Bogusław Augustynek
Członkowie Zarządu: Trela Marian, Glac Robert
Przewodniczący Rady Osiedla: Jan Murzyn
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Glac Robert
Sekretarz Rady Osiedla: Grażyna Szwed
Członkowie Rady Osiedla: Cieślik Andrzej, Koszyk Roman, Kulka Edyta, Lichtenberg Jerzy, Oprych Janina, Rogalska Agnieszka, Sosin Ewa, Wąsik Klaudia, Zdziech Krzysztof, Zgud Leszek.
OSIEDLE KOŚCIUSZKI - PRZYSZŁOŚĆ - SZYMANOWSKIEGO:
Jedynaka /parzyste/, osiedle Kościuszki, ulica Kościuszki od nr 21 do końca /nieparzyste/, nr 20 do końca /parzyste/, Krakowska /nieparzyste/ i 2-12 /parzyste/, Krakowska, Boczna, Kubusia Puchatka, osiedle Przyszłość, osiedle Szymanowskiego.
mail: grzegorz.krysa62@gmail.com
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Krysa Grzegorz
Członkowie Zarządu: Barnat Dariusz, Janczarska Katarzyna
Przewodniczący Rady Osiedla: Kalinka Elżbieta
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Wrona Anna
Sekretarz Rady Osiedla: Janczarska Katarzyna
Członkowie Rady Osiedla: Kalinka Anna, Łacny Anna, Łacny Ewa, Rybka Agnieszka .
OSIEDLE KRZYSZKOWICE:
Akacjowa, Wstydliwego, Chabrowa, Probusa, Jaśminowa, Krakowska od nr 14 do końca /parzyste/, Kaczeńce, Kasztanowa, Krzyszkowicka, Kopce, Lipowa, Leśna, Łany, Mieszka I, Modrzewiowa, Ochota, Parkowa, Podleśna, Podgórska, Różana, Sadowa, Słoneczna, Sobótki, Strzelców Wielickich, Solna, Św. Barbary, Św. Kingi, Zacisze.
Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Elżbieta Sikora sikoraela@op.pl
Członkowie Zarządu: Kopciowski Krzysztof, Kowalczyk Andrzej
Przewodniczący Rady Osiedla: Kopciowski Krzysztof
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Wojtasik Robert
Sekretarz Rady Osiedla: Klejna Alicja
Członkowie Rady Osiedla: Baj Marian, Grabowski Jacek, Kopciowska Barbara, Kost Mirosław, Lizak Bogdan, Mamczyński Sebastian, Nowak Szymon, Siuda Dariusz, Zięcina Janusz, Konieczny Damian.
OSIEDLE LEKARKA:
Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Braci Kordulów, Brzozowa, Bukowa, Czarnochowska /nieparzyste/, Grottgera, Gwarków, Grunwaldzka, Graniczna, Jagiellońska, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Korpala, Mała, Niecała, Niepołomska, Na Stoku, Osiedlowa, Piękna, Politechniczna, Poprzeczna, Poniatowskiego, Piłsudskiego nr 42 do końca /parzyste/, Prasołów, Skarbnika, Skargi, Rejtana, Spokojna, Świerkowa, Urocza, Willowa, Warzycka, Wierzbowa, Zajazdowa, Zakole, Zielna, Zaułek.
www.osiedlelekarka.pl
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Robert Dubiel
Członkowie Zarządu: Ewelina Piątek, Jan Węgrzyn
Przewodniczący Rady Osiedla: Marek Słowik
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Kacper Łukasik
Sekretarz Rady Osiedla: Kamil Miśkowiec
Członkowie Rady Osiedla: Halina Cichoń, Inga Cichoń, Paulina Drabik, Paulina Gawęda, Robert Górecki, Lech Pankiewicz, Tomasz Surówka, Mariusz Światowiec, Paweł Krystyński.
OSIEDLE OGRODOWE:
Chopina /nieparzyste/, Dobczycka, Do Świdówki, Gdowska, Górnicza od nr 14 do końca /parzyste/, od nr 15 do końca /nieparzyste/, Głowackiego, Jagielskiego, Kopernika od nr 8 do końca /parzyste/, Lednicka, Łokietka, Mietniowska, Miodowa, Ordona, Nowa, Polna, Pułaskiego, Sowińskiego, Solarskiego, Sebastiana, Surówki-Brzegowskiego, Tetmajera, Wyspiańskiego, Wierzynka, Wysockiego, Złota, Zybilkiewicza, Żółkiewskiego.
Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Maria Tworzydło
Członkowie Zarządu: Knapek Lucyna, Smyda Monika
Przewodnicząca Rady Osiedla: Magielski Janusz
Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla: Smyda Monika
Sekretarz Rady Osiedla: Kozioł Ilona
Członkowie Rady Osiedla: Chlebowska Zofia, Czajczyk Jan, Kozioł Maciej, Szczęsny Jerzy.
OSIEDLE SIENKIEWICZA - ASNYKA - W. POLA:
osiedle Asnyka, ulica Asnyka, Długosza, Mieszczańska, Mierżączka, Pola, Piłsudskiego nr 71 do końca /nieparzyste/, Słowackiego nr 22 do końca /parzyste/, osiedle Sienkiewicza, ulica Sienkiewicza nr 35 do końca /nieparzyste/, nr 46 do końca /parzyste/.
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Piotr Marzec
Członkowie Zarządu: Przetaczek Janina, Stec-Fus Dorota
Przewodnicząca Rady Osiedla: Bania Krystyna
Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla: Wróbel Józef
Sekretarz Rady Osiedla: Nawrot Maria
Członkowie Rady Osiedla: Albrecht Krzysztof, Gawron Halina, Hamulewicz Agata, Herwy-Lachman Barbara, Malec Wanda, Mąka Karolina, Rajtar Kazimierz.
OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE:
Aywasa, Batorego, Bednarka, Boczna, Boża Wola, osiedle Boża Wola, Brata Alojzego Kosiby, Chopina /parzyste/, Daniłowicza /nieparzyste/, Dembowskiego nr 1-7 /nieparzyste/, nr 2-4 /parzyste/, Goliana, Górnicza nr 1-13, Górsko /nieparzyste/, Kilińskiego, Kopernika nr 2-6 /parzyste/, Królowej Jadwigi, Kuczkiewicza, Legionów, Limanowskiego, Mickiewicza, Moniuszki, Pocztowa, Piłsudskiego nr 1-69 /nieparzyste/, Powstania Warszawskiego, Pl. Kościuszki, Reymonta, Rynek Górny, Skwer Skulimowskiego, Seraf, Sikorskiego, Sienkiewicza nr 1-33, nr 2-44, Słowackiego nr 1-43, nr 2-20, Szpunara, Wąska, Zamkowa, Żwirki i Wigury, dr Tomasza Żywca.
www.srodmiescie.wieliczka.eu
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Kaziemierz Frey
Członkowie Zarządu: Starma Zofia, Broniowski Tomasz
Przewodniczący Rady Osiedla: Tylek Jan
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Kaczówka Andrzej
Sekretarz Rady Osiedla: Starma Zofia
Członkowie Rady Osiedla: Bezdyk Agnieszka, Bodzioch Jadwiga, Mikuła Małgorzata, Nędza Celina, Rozwadowska Ewa.
OSIEDLE ZADORY:
Brodzińskiego, Bogucka nr 1-15 /nieparzyste/, nr 2-20 /parzyste/ do obwodnicy, Czarnochowska /parzyste/, Kraszewskiego, Konopnickiej, Łąkowa nr 1-23 /nieparzyste/ do obwodnicy, nr 2 /parzyste/ do obwodnicy, Orzechowa, Piłsudskiego nr 2-40 /parzyste/, Reformacka nr 1-27, od nr 41 do końca /nieparzyste/ do obwodnicy, nr 2-26 /parzyste/ do obwodnicy, Siemiradzkiego, Szkolna, Widok, Wygoda nr 2-22 /parzyste do obwodnicy, nr 1-15 /nieparzyste/ do obwodnicy, Narutowicza.
mail: osiedle.zadory@wieliczka.eu
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Maria Tuteja-Krysa
Członkowie Zarządu: Skubisz Marek, Zawistowski Lech
Przewodniczący Rady Osiedla: Bartyzel Krzysztof
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Plata Paweł
Sekretarz Rady Osiedla: Mielczarek Paweł
Członkowie Rady Osiedla: Nalepa Krzysztof, Szuro Jan
OSIEDLE ZDROJOWE:
Czubinów, Daniłowicza /parzyste/, Dembowskiego nr 9 do końca /nieparzyste/, nr 6 do końca /parzyste/, Garbarska, Górska, Górsko /parzyste/, Janińska, Jasna, Jedynaka /nieparzyste/, Klaśnieńska, Kopernika /nieparzyste/, Kościuszki nr 1-19 /nieparzyste/, nr 2-18 /parzyste/, Krótka, Matejki, Nowy Świat, Ogrodowa, Park Kingi, Park Mickiewicza, Rożnowska, Stroma, Szpitalna, Wiejska, Żeromskiego.
www.zdrojowe.wieliczka.eu
Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Teresa Grochal
Członkowie Zarządu: Ścigalski Krzysztof, Włoch Władysław
Przewodniczący Rady Osiedla: Woroń Eugeniusz
Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla: Klimczyk Anna
Sekretarz Rady Osiedla: Żak Krystian
Członkowie Rady Osiedla: Boda Beata, Flak-Kramek Bożena, Grochal Ryszard, Kawaler Renata, Klimczyk Piotr, Korczak Tadeusz, Lazar Piotr, Nodzyński Marek, Zapalska Jadwiga.