Sołectwa

 


Brzegi - sołtys: Małgorzata Krasoń, tel. 12 251-17-04
Rada sołecka: Arkadiusz Cichy, Grzegorz Kaszowski, Paweł Kozik, Marian Lasoń, Edyta Wróbel, Wiesława Ziętarska.


Byszyce - sołtys: Adam Dyrda, tel. 12 451-76-22
Rada sołecka: Janusz Chlebda, Krzysztof Michalik, Zbigniew Michalik, Małgorzata Pietrzyk, Krzysztof Ziółkowski, Lucjan Wyka.


Czarnochowice - sołtys: Grzegorz Czech, tel. 12 288-28-86

Rada sołecka: Monika Bury, Grzegorz Czech, Anna Dyl, Jakub Falkiewicz, Krzysztof Kałuża, Beata, Swoboda, Łucja Śmietana, Kamil Talarek, Marian Zdebski.


Chorągwica - sołtys: Renata Gabryś, tel. 12 288-02-71,

www.choragwica.pl www.choragwica.wieliczka.eu
Rada sołecka: Tadeusz Dębowski, Zofia Dubiel, Roman Gumulski, Arkadiusz Kowal, Starowicz, Jacek Windak.


Dobranowice - sołtys: Wiesław Malarczyk, tel. 12 250-06-60,

soltys@dobranowice.plwww.dobranowice.pl
Rada sołecka: Zdzisław Daniel, Józef Domoń, Stanisław Kalemba, Władysław Kucharski, Bogusław Kutaj, Mirosław Sikora.


Golkowice - sołtys: Henryka Jałocha
Rada sołecka: Janusz Batko, Jacek Danielak, Jan Góra, Jałocha Anna, Janina Mrowczyk, Anna Sierant, Stanisław Słaby, Jan Stożek, Stanisław Treliński.


Gorzków - sołtys: Adam Czajczyk, tel. 12 250-20-45
Rada sołecka: Marek Chlebda, Barbara Krawczyk, Stanisław Kubiński, Bogdan Stachura.


Grabie - sołtys: Helena Mleczko
Rada sołecka: Sylwia Chwalik, Agnieszka Jeleń, Bernadetta Mędalska, Janusz Nosek, Piotr Prochowicz, Krzysztof Ziętarski.


Grajów - sołtys: Anna Cygan, tel. 12 250-31-25

www.grajow.eu
Rada sołecka: Katarzyna Bugaj, Mirosław Cygan, Maciej Cygan, Sabina Dębowska, Artur Gromala, Łukasz Hankus, Tomasz Leśniak, Agnieszka Mika, Norbert Wrona.


Grabówki - sołtys: Grażyna Góra
Rada sołecka: Józefa Federyga, Dorota Hubka-Wójcik, Andrzej Jałocha, Piotr Jastrzębski, Andrzej Wenda, Mirosław Włodarczyk. 


Jankówka - sołtys: Bogusław Ptak, tel. 12 451-36-72
Rada sołecka: Małgorzata Dzióbek, Roman Hajduk, Andrzej Jarek, Mateusz Sznajder, Włodzimierz Sznajder, Henryk Woroń.


Janowice - sołtys: Henryk Kowal, tel. 12 250-12-02
Rada sołecka: Bogusław Gadzina, Andrzej Kaczor, Karol Kowal, Rozalia Lasek, Andrzej Miętka, Piotr Pabian, Kazimierz Ptasiński, Leszek Siudak, Rafał Synowiec. 


Kokotów  - sołtys: Krzysztof  Kobiałka, tel. 12 451-27-90
Rada sołecka: Tomasz Knapik, Paweł Kołek, Anna Kuczek, Renata Palińska, Leopold Piórkowski, Andrzej Smęder, Sławomir Wincencik, Leszek Wójcik, Celina Zariczny.


Koźmice Małe - sołtys: Stanisław Dziedzic, tel. 12 651-70-15,

soltys@kozmice.plwww.kozmice.pl 
Rada sołecka: Jan Batko, Ryszard Chwastek, Tomasz Gawęda, Zofia Gawęda, Wojciech Grochal, Bernarda Hajduk.


Koźmice Wielkie - sołtys: Kazimierz Windak, tel. 12 250 13 71, kom. 604 906 989

soltys@kozmice.wieliczka.eu, www.kozmice.wieliczka.eu
Rada sołecka: Artur Byczek, Janina Chlebda, Agnieszka Desoń, Dorota Grochal, Sylwester Juszczyk, Jacek Kostrzewa, Michalec Katarzyna, Dorota Rachwał, Łukasz Wodziński.


Lednica Górna - sołtys: Andrzej Warzecha, tel. 12 288-30-15, 
www.lednica.wieliczka.eu
Rada sołecka: Bogusław Chorobik, Aneta Dębowska, Paweł Janus, Alicja Kalicka, Artur Kądziołka, Jadwiga Mitka, Kinga Piątek, Zdzisław Spich. 


Mietniów - sołtys: Józefa Sosin, tel. 12 278-68-55

Rada sołecka: Jerzy Bochenek, Joanna Kaczor, Maria Klima, Władysław Malicki, Teresa Szawica, Elżbieta Zięcik.


Pawlikowice  - sołtys: Zdzisława Mrożek, Pawlikowice 202

soltys@pawlikowice.infowww.pawlikowice.info
Rada sołecka: Paweł Batko, Marcin Domanik, Grzegorz Jaworski, Piotr Mrożek, Maria Nosal, Rafał Piąstka, Maria Sitko, Stanisław Tatara.


Podstolice - sołtys: Stefania Gawor, tel. 12 451-81-84

www.podstolice.info
Rada sołecka: Józef Bobek, Bogdan Burda, Maria Chlebda, Szczepan Gawor, Marian Miśkiewicz, Kazimierz Pietrzyk.


Raciborsko - sołtys: Maria Michalik, tel. kom. 66 88 111 89
www.raciborsko.wieliczka.eu
Rada sołecka: Elżbieta Achinger, Małgorzata Bugaj, Anna Florek, Agata Idzi, Maria Kurdziel, Anna  Piechówka – Golonka, Jacek Ptak, Teresa Wiechniak, Jacek Woźniak. 


Rożnowa - sołtys: Maria Pawlaszczyk, tel. 12 278-67-29
Rada sołecka: Bochenek Elżbieta, Piotr Golik, Tadeusz Jania, Danuta Nawalany, Lidia Romaniec.


Siercza – sołtys: Halina Kapusta
Rada sołecka: Teresa Fajto, Robert Gabryś, Michał Grzybowski, Tomasz Jania, Jadwiga Piąstka, Konrad Piąstka, Anna Polańska, Janina Popek, Monika Topolska.


Sułków – sołtys: Adam Bochenek
Rada sołecka: Mariusz Bąk, Marcin Cichy, Wiesław Garycki, Krystyna Gawin, Stanisław Kocwa, Klaudia Krawczyk-Łyżczarz, Jerzy Polonka, Adam Teper, Wacław Widziołek.


Sygneczów - sołtys: Leszek Kurek tel. 504 - 202 - 654

soltyssygneczow@interia.pl
Rada sołecka: Franciszek Baster, Marian Głuszyk, Kazimierz Kaczor, Stanisław Kowalczyk, Krzysztof Kurek, Wacław Wojtoń.


Strumiany - sołtys: Andrzej Dyga, tel. 12 251-16-76
Rada sołecka: Wiesław Czeliński, Teresa Kaczanowska, Krystyna Makuch, Rafał Sadłoń, Ewa Stachowicz, Maria Szewczyk.


Śledziejowice - sołtys: Iwona Buchta
Rada sołecka: Agata Buchta, Krzysztof Gaczoł, Małgorzata Górka, Łukasz Grochot, Anna Pyrczak, Jarosław Pyrczak, Piotr Szabla.


Węgrzce Wielkie - sołtys: Lesiecka Krystyna
Rada sołecka: Janusz Bułacz, Wiesław Juras, Dorota Król, Barbara Krupa, Zofia Pieprzyca, Lucyna Pieprzyca, Ewa Ptasznik, Jolanta Ptasznik, Grzegorz Sendorek.


Zabawa - sołtys: Wiesław Rzepa
Rada sołecka: Franciszek Gasiński, Jacek Jania, Katarzyna Krasicka, Dorota Kurpiel, Alicja Stanko, Dorota Strączek.