Brzegi - sołtys: KRASOŃ Małgorzata, tel. 12 451-17-04
Rada sołecka: CICHY Arkadiusz, KALISZ Monika, KOBIAŁKA Mieczysław, PIEPRZYCA Dariusz, SZEWCZYK Irena.
Byszyce - sołtys: DYRDA Adam, tel. 12 451-76-22
Rada sołecka: MICHALIK Krzysztof, MICHALIK Zbigniew, WYKA Lucjan, ZAJĄC Augustyn, ZIÓŁKOWSKI Karol.
Czarnochowice - sołtys: ZIOBRO Radosław,
Rada sołecka: DYL Anna, KAŁUŻA Krzysztof, PUSTELNIK Łukasz, SWOBODA Beata, SZEWCZYK Andrzej, SZOSTAK Sebastian, TALAREK Kamil, ZDEBSKI Marian, ZIOBRO Radosław.
Chorągwica - sołtys: GABRYŚ Renata, tel. 12 288-02-71,
www.choragwica.pl www.choragwica.wieliczka.eu
Rada sołecka: DĘBOWSKI Tadeusz, DUBIEL Zofia, GACZOŁ Mirosław, KOWAL Arkadiusz, STAROWICZ Krystyna, WINDAK Jacek.
Dobranowice - sołtys: PODSIADŁO Ewa,
soltys@dobranowice.pl, www.dobranowice.pl
Rada sołecka: BATKO Konrad, KUPIEC Piotr, KUROWSKI Patryk, KALEMBA Stanisław, KUTAJ Bogusław, MALARCZYK Przemysław.
Golkowice - sołtys: JAŁOCHA Henryka, tel. 793 801 292
Rada sołecka: ADAMCZYK Robert, BATKO Janusz, BROŻEK Alojzy, BROŻEK Aneta, DANIELAK Jacek, JANIA Michał, JAŁOCHA Anna, JAŁOCHA Sławomir, MACHOWSKA Katarzyna, MACHOWSKA Krystyna, SIERANT Anna, SŁABY Stanisław, STOŻEK Jan, TRELIŃSKI Stanisław, WRONA Krystian, WRONA Marcin, ZIĘBA Dominik.
Gorzków - sołtys: CZAJCZYK Adam, tel. 12 250-20-45
Rada sołecka: KRAWCZYK Barbara, KRÓL Zbigniew, KUBIŃSKI Stanisław, POLAK Marian, STACHURA Bogdan, SURÓWKA Grzegorz.
Grabie - sołtys: MLECZKO Helena
Rada sołecka: CHWALIK Sylwia, JELEŃ Agnieszka, MĘDALSKA Bernadetta, NOSEK Janusz, PROCHWICZ Piotr, ZIĘTARSKI Krzysztof.
Grajów - sołtys: CYGAN Maciej
www.grajow.eu
Rada sołecka: BARAŃSKA Malwina, BŁASZCZYK Jarosław, BUGAJ Katarzyna, CYGAN Anna, CYGAN Michał, HANKUS Łukasz, LEŚNIAK Mariusz, MIKA Agnieszka, NOSAL Andrzej.
Grabówki - sołtys: GÓRA Grażyna
Rada sołecka: GÓRECKI Michał, HUBKA-WÓJCIK Dorota, JASTRZĘBSKI Piotr, RAŹNIAK Alicja, WENDA Andrzej, WŁODARCZYK Iwona.
Jankówka - sołtys: GABRYŚ Jolanta, tel. 12 451-36-72
Rada sołecka: BIELAWSKI Tomasz, DZIÓBEK Małgorzata, FUKSA-ŁAZARSKA Marzena, HAJDUK Roman, KUĆMA Piotr, RUDEK Janusz, SZARGUT Mikołaj, SZNAJDER Mateusz, ŚMIETANA Marcin, WRONA Lucyna.
Janowice - sołtys: GROCHAL Krystyna
Rada sołecka: GADZINA Bogusław, GIBAŁA Paweł, KOWAL Anna, LASEK Rozalia, PABIAN Piotr, PTASIŃSKI Kazimierz, SIUDAK Leszek, SYNOWIEC Barbara, ŻOŁNIERCZYK Elżbieta.
Kokotów - sołtys: CHLEBDA-LISZKA Ewa
Rada sołecka: CHLEBDA-LISZKA Ewa, GAJOS Paweł, KNAPIK Tomasz, KUCZEK Anna, NOWAK Stanisława, PALIŃSKA Renata (rezygnacja z dn. 05.01.2023 r.), SZYDŁAK Agnieszka (rezygnacja z dn. 05.01.2023 r.), WARCHOŁ Mariusz, ZARICZNY Celina.
Koźmice Małe - sołtys: DZIEDZIC Stanisław, tel. 12 651-70-15,
soltys@kozmice.pl, www.kozmice.pl
Rada sołecka: CHWASTEK Ryszard, DZIEDZIC Stanisław, GAWĘDA Tomasz, PORĄBKA Piotr, RÓG Mariusz, WOJCIECHOWSKI Krzysztof.
Koźmice Wielkie - sołtys: MITAN Dariusz
soltys@kozmice.wieliczka.eu, www.kozmice.wieliczka.eu
Rada sołecka: DUDA Jadwiga, KACZOR Ewa, KALINOWSKA Karolina, PIETRZKIEWICZ Andrzej, RACHWAŁ Dorota, STACHURA Wiesław, STACHURA Władysław, STACHURA Wojciech, ŚIWA Mirosław.
Lednica Górna - sołtys: WARZECHA Andrzej, tel. 12 288-30-15
www.lednica.wieliczka.eu
Rada sołecka: CHOROBIK Bogusław, DĘBOWSKA Aneta, FĄFARA Aneta, JANUS Łukasz, KALICKA Alicja, KUĆ Bożena, MITKA Jadwiga, PALONEK Adrian, PIĄTEK Kinga, SPICH Zdzisław.
Mała Wieś - sołtys: SZEWCZYK Piotr
Rada sołecka: LIPTAK Wiesław, MALEC Ernest, RUPPERT Tomasz, SZEŁĘGA Andrzej, SZEWCZYK Piotr.