1 Liga Małopolska Kobiet w siatkówce

Wspaniałe zwycięstwo na koniec roku Seniorek MKS MOS Wieliczka, które dzisiaj 16 grudnia 2017 r. pokonały 3 : 1 zespół UKS Jedynka Tarnów - vice lidera Grupy A 1 Ligi Małopolskiej Kobiet w Siatkówce.

Dziewczęta z Wieliczki były bardzo zmotywowane, wiedziały że czeka Je bardzo trudny mecz, ale o ogromnym znaczeniu. Mecz z Tarnowem, zawodniczki MKS MOS Wieliczka rozpoczęły bardzo dobrze, narzucając swój styl gry, co przyniosło dość szybkie zwycięstwo w 1 secie. 2 set to trochę błędów w ataku, wyrzucane piłki poza pole gry i kilka zepsutych zagrywek i i w efekcie set dla Tarnowa. 3 i 4 set to przewaga Wieliczanek we wszystkich elementach siatkarskich, mecz pod kontrolą i wspaniałe, wymarzone zwycięstwo. Na szczególne wyróżnienie wśród zawodniczek MKS MOS Wieliczka zasługują: Małota Patrycja - libero, Hebda Julia - atakująca, Drej Agnieszka - środkowa, Kujawa Wiktoria - rozgrywająca. Bardzo cieszy ponowne zwycięstwo w 1 Lidze Małopolskiej Kobiet w Siatkówce.

Zespół Seniorek MKS MOS Wieliczka wystąpił w składzie: Kujawa Wiktoria - rozgrywająca, Mika Julia - rozgrywająca, Hebda Julia - atakująca, Drej Agnieszka - środkowa, Piekarniak Anna - środkowa, Górska Izabela - środkowa, Drej Monika - przyjmująca, Niedzielska Emilia - przyjmująca, Kyrcz Agnieszka - przyjmująca, Kosidło Katarzyna - przyjmująca, Tyrańska Wiktoria - libero, Małota Patrycja - libero, Artur Stryszowski- trener.

Wszystkie dziewczęta uczęszczają na zajęcia z siatkówki zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.