Pierwszy Zimowy Turniej SMS Wieliczka w Piłce Nożnej

4 marca 2018 roku w hali Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto w Wieliczce odbył się Pierwszy Zimowy Turniej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Wieliczka w Piłce Nożnej.

Rozgrywki wyłoniły najlepszą drużynę, która zdobyła Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Zawody zostały zorganizowane przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego Wieliczka przy współpracy z Miastem i Gminą Wieliczka oraz Centrum Edukacyjno -Rekreacyjnym "Solne Miasto".

W zawodach wzięło udział sześć drużyn: Wolni Kłaj, MKF Solne Miasto Drużyna Piłkarska, Górnik Wieliczka, AP Zakliczyn, TS Wieliczanka oraz SMS Wieliczka.

Ponad 72 zawodników wzięło udział w turnieju i każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem oraz upominkiem. Ponadto, wyłonieni zostali zawodnicy w trzech kategoriach: najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik.