Złoty Medal zawodnika z Wieliczki na Mistrzostwach Polski Oyama Karate w KATA

Dnia 24 marca 2018 r. w Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Rzeszowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata i Kata z Bronią ( Oyama Kobudo ) z udziałem około 180 osób, w 14 kategoriach, uwzględniających wiek, płeć i poziom wyszkolenia zawodników.

Nasi reprezentanci Kacper Hebda i Jakub Drzewiecki  zdobyli trzy medale na Mistrzostwach  Polski OYAMA KARATE w KATA rozegranych w Rzeszowie!

Pojedynki były bardzo zacięte, poczynając od juniorów starszych wzwyż awansowanie do pierwszej czwórki MP dodatkowo kwalifikowało do udziału w tegorocznym Pucharze Europy OYAMA IKF w Radomiu.

Świetnie spisali się nasi zawodnicy startujący w kategorii junior Jakub Drzewiecki zdobył brązowy medal w konkurencji KATA, a w konkurencji KOBUDO srebrny. Drugi z naszych juniorów Kacper Hebda zdobył tytuł Mistrza Polski w konkurencji KOBUDO.