Osiedla

 

OSIEDLE BOGUCICE:

Bogucka od nr 17 do końca /nieparzyste/, nr 22 do końca /parzyste/, Dębowa, Długa, Klonowa, Łąkowa od nr 25 do końca /nieparzyste/, od nr 4 do końca /parzyste/, Pasternik, Przesmyk, Reformacka nr 29-39 /nieparzyste/, nr 28 do końca /parzyste/, Spadowa, Topolowa, Wygoda od nr 24 do końca /parzyste/, od nr 29 do końca /nieparzyste/, Za Torem, Zbożowa, Winnicka, Źródlana.

Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Grażyna Szwed
Członkowie Zarządu: Anna Kowal, Agnieszka Rogalska
Przewodniczący Rady Osiedla: Michał Żukrowski
Z-ca Przewodniczącego: Leszek Zgud
Sekretarz: Hubert Cieślik
Członkowie Rady: Joanna Oprych, Marcin Przepolski, Katarzyna Rudy- Kubisztal, Anna Szmid, Krystyna Szymska, Małgorzata Świętek, Joanna Trela, Krzysztof Zdziech.


 

OSIEDLE KOŚCIUSZKI - PRZYSZŁOŚĆ - SZYMANOWSKIEGO:

Jedynaka /parzyste/, osiedle Kościuszki, ulica Kościuszki od nr 21 do końca /nieparzyste/, nr 20 do końca /parzyste/, Krakowska /nieparzyste/ i 2-12 /parzyste/, Krakowska, Boczna, Kubusia Puchatka, osiedle Przyszłość, osiedle Szymanowskiego.

Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Halina Sinkunas
Członkowie Zarządu: Barbara Grünwald, Justyna Magiera
Przewodniczący Rady Osiedla: Andrzej Uhryński
Z-ca Przewodniczącego: Magdalena Serafin
Sekretarz: Joanna Klimczak
Członkowie Rady: Mirosław Brachowicz, Justyna Jastrzębska-Guca, Marian Kwerka, Ewa Tochowicz, Agnieszka Trzepiotowska.


 

OSIEDLE KRZYSZKOWICE:

Akacjowa, Wstydliwego, Chabrowa, Probusa, Jaśminowa, Krakowska od nr 14 do końca /parzyste/, Kaczeńce, Kasztanowa, Krzyszkowicka, Kopce, Lipowa, Leśna, Łany, Mieszka I, Modrzewiowa, Ochota, Parkowa, Podleśna, Podgórska, Różana, Sadowa, Słoneczna, Sobótki, Strzelców Wielickich, Solna, Św. Barbary, Św. Kingi, Zacisze.

Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Elżbieta Sikora
Członkowie Zarządu: Bogdan Lizak, Aleksandra Grochala
Przewodniczący Rady Osiedla: Andrzej Kowalczyk
Z-ca Przewodniczącego: Mateusz Pieczko
Sekretarz: Alicja Klejna
Członkowie Rady: Marian Baj, Bogumiła Barczyk, Barbara Milc, Bożena Nowak, Szymon Nowak, Lucyna Strzępek, Stanisław Wilk, Janusz Zięcina, Robert Wojtasik.


 

OSIEDLE LEKARKA:

Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Braci Kordulów, Brzozowa, Bukowa, Czarnochowska /nieparzyste/, Grottgera, Gwarków, Grunwaldzka, Graniczna, Jagiellońska, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Korpala, Mała, Niecała, Niepołomska, Na Stoku, Osiedlowa, Piękna, Politechniczna, Poprzeczna, Poniatowskiego, Piłsudskiego nr 42 do końca /parzyste/, Prasołów, Skarbnika, Skargi, Rejtana, Spokojna, Świerkowa, Urocza, Willowa, Warzycka, Wierzbowa, Zajazdowa, Zakole, Zielna, Zaułek.
www.osiedlelekarka.pl

Przewodniczący Zarządu Osiedla: Paweł Luberda
Członkowie Zarządu: Ewelina Piątek, Jan Węgrzyn
Przewodniczący Rady Osiedla: Robert Dubiel
Z-ca Przewodniczącego: Kacper Łukasik
Sekretarz: Kamil Miśkowiec
Członkowie Rady: Halina Cichoń, Inga Cichoń, Paulina Drabik, Paulina Gawęda, Robert Górecki, Lech Pankiewicz, Marek Słowik, Tomasz Surówka, Mariusz Śwaitowiec.


 

OSIEDLE OGRODOWE:

Chopina /nieparzyste/, Dobczycka, Do Świdówki, Gdowska, Górnicza od nr 14 do końca /parzyste/, od nr 15 do końca /nieparzyste/, Głowackiego, Jagielskiego, Kopernika od nr 8 do końca /parzyste/, Lednicka, Łokietka, Mietniowska, Miodowa, Ordona, Nowa, Polna, Pułaskiego, Sowińskiego, Solarskiego, Sebastiana, Surówki-Brzegowskiego, Tetmajera, Wyspiańskiego, Wierzynka, Wysockiego, Złota, Zybilkiewicza, Żółkiewskiego.


Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Maria Tworzydło
Członkowie Zarządu: Lucyna Knapek, Monika Smyda
Przewodniczący Rady Osiedla: Maciej Kozioł
Z-ca Przewodniczącego: Janusz Magielski
Sekretarz: Ilona Zięcik
Członkowie Rady: Zofia Chlebowska, Jerzy Szczęsny.


 

OSIEDLE SIENKIEWICZA - ASNYKA - W. POLA:

osiedle Asnyka, ulica Asnyka, Długosza, Mieszczańska, Mierżączka, Pola, Piłsudskiego nr 71 do końca /nieparzyste/, Słowackiego nr 22 do końca /parzyste/, osiedle Sienkiewicza, ulica Sienkiewicza nr 35 do końca /nieparzyste/, nr 46 do końca /parzyste/.

Przewodniczący Zarządu Osiedla: Piotr Marzec
Członkowie Zarządu: Janina Przetaczek, Dorota Stec-Fus
Przewodnicząca Rady Osiedla: Krystyna Bania
Z-ca Przewodniczącego: Józef Wróbel
Sekretarz: Maria Nawrot
Członkowie Rady: Krzysztof Albrecht, Krystyna Godzisz, Agata Hamulewicz, Barbara Herwy-Lachman, Marta Kamińska, Joanna Kumala-Musiał, Łukasz Wojnarowicz.


 

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE:

Aywasa, Batorego, Bednarka, Boczna, Boża Wola, osiedle Boża Wola, Brata Alojzego Kosiby, Chopina /parzyste/, Daniłowicza /nieparzyste/, Dembowskiego nr 1-7 /nieparzyste/, nr 2-4 /parzyste/, Goliana, Górnicza nr 1-13, Górsko /nieparzyste/, Kilińskiego, Kopernika nr 2-6 /parzyste/, Królowej Jadwigi, Kuczkiewicza, Legionów, Limanowskiego, Mickiewicza, Moniuszki, Pocztowa, Piłsudskiego nr 1-69 /nieparzyste/, Powstania Warszawskiego, Pl. Kościuszki, Reymonta, Rynek Górny, Skwer Skulimowskiego, Seraf, Sikorskiego, Sienkiewicza nr 1-33, nr 2-44, Słowackiego nr 1-43, nr 2-20, Szpunara, Wąska, Zamkowa, Żwirki i Wigury, dr Tomasza Żywca.
www.srodmiescie.wieliczka.eu

Przewodniczący Zarządu Osiedla: Kazimierz Frey
Członkowie Zarządu: Tomasz Broniowski, Zofia Starma
Przewodniczący Rady Osiedla: Jan Tylek
Z-ca Przewodniczącego: Jadwiga Dec
Sekretarz: Zofia Starma
Członkowie Rady: Dominika Mikuła, Małgorzata Mikuła, Celina Nędza, Ewa Rozwadowska, Paweł Rusecki, Jerzy Sałabaj.


 

OSIEDLE ZADORY:

Brodzińskiego, Bogucka nr 1-15 /nieparzyste/, nr 2-20 /parzyste/ do obwodnicy, Czarnochowska /parzyste/, Kraszewskiego, Konopnickiej, Łąkowa nr 1-23 /nieparzyste/ do obwodnicy, nr 2 /parzyste/ do obwodnicy, Orzechowa, Piłsudskiego nr 2-40 /parzyste/, Reformacka nr 1-27, od nr 41 do końca /nieparzyste/ do obwodnicy, nr 2-26 /parzyste/ do obwodnicy, Siemiradzkiego, Szkolna, Widok, Wygoda nr 2-22 /parzyste do obwodnicy, nr 1-15 /nieparzyste/ do obwodnicy, Narutowicza.

mail: osiedle.zadory@wieliczka.eu

Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Maria Tuteja – Krysa
Członkowie Zarządu: Jadwiga Ziółkowska, Kamil Piątek
Przewodniczący Rady Osiedla: Krzysztof Bartyzel
Z-ca Przewodniczącego: Krzysztof Nalepa
Sekretarz: Lech Zawistowski
Członkowie Rady: Anna Bombińska-Domżał, Monika Jarmołowska, Urszula Piech, Jan Rojkowski, Jan Szuro.


 

OSIEDLE ZDROJOWE:

Czubinów, Daniłowicza /parzyste/, Dembowskiego nr 9 do końca /nieparzyste/, nr 6 do końca /parzyste/, Garbarska, Górska, Górsko /parzyste/, Janińska, Jasna, Jedynaka /nieparzyste/, Klaśnieńska, Kopernika /nieparzyste/, Kościuszki nr 1-19 /nieparzyste/, nr 2-18 /parzyste/, Krótka, Matejki, Nowy Świat, Ogrodowa, Park Kingi, Park Mickiewicza, Rożnowska, Stroma, Szpitalna, Wiejska, Żeromskiego.
www.zdrojowe.wieliczka.eu

Przewodnicząca Zarządu Osiedla: Teresa Grochal
Członkowie Zarządu: Władysław Włoch, Eugeniusz Woroń
Przewodniczący Rady Osiedla: Krystian Żak
Z-ca Przewodniczącego: Beata Boda
Sekretarz: Maria Piotrowska-Szeląg
Członkowie Rady: Ryszard Grochal, Renata Kawaler, Anna Klimczyk, Piotr Klimczyk.