15 medali i 1 miejsce drużynowo dla Wielickiego Klubu OYAMA

W dniach 27 i 28 listopada 2021r., w Hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rzeszowie, odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite. Udział wzięło blisko 270 zawodniczek i zawodników z 33 ośrodków, w tym 24 osobowa reprezentacja naszego klubu, która wywalczyła 15 medali i 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Serdecznie gratulujemy!

 

W czasie oficjalnej, sobotniej ceremonii otwarcia zawodów, Pani Katarzyna Hebda otrzymała pas oraz certyfikat na honorowy stopień mistrzowski 1 dan za wieloletni i owocny wkład w rozwój Oyama karate w Polsce. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, OSU!
W sobotę przed południem rozegrana została konkurencja LEKKI KONTAKT z udziałem Młodzików  i Juniorów Młodszych, bardzo dobre spisali się nasi zawodnicy zdobywając w tej konkurencji 8 medali.


Miejsca na podium zdobyli:

  • I miejsce: Adrianna Mróz, Jakub Pulsakowski, Adam Dybel
  • II miejsce: Aleksandra Zięcina, Noemi Kałuzińska, Jakub Folga, Szymon Janoszka
  • III miejsce: Magdalena Mróz

 

Po południu rozegrano konkurencję Knockdown w której wystartowała trójka naszych reprezentantów Patryk Hebda który wywalczył złoto oraz debiutanci w tej kategorii Kacper Hebda który zdobył brązowy medal i Martyna Górak która po zaciętych walkach zakończyła rywalizację na czwartym miejscu.

 


W drugim dniu Mistrzostw Polski rozegrano konkurencję SEMI-KNOCKDOWN z udziałem Juniorów i Juniorów Starszych, nasza reprezentacja wywalczyła kolejnych 5 medali a Hubert Biernat dodatkowo tytuł najlepszego zawodnika tej konkurencji.

 

Miejsca na podium zdobyli:   

  • I miejsce: Kacper Banaś, Biernat Hubert, Marek Tomasik
  • II miejsce: Filip Woszczek  
  • III miejsce: Antoni Skubisz

 

Opiekunami sportowymi naszych zawodników byli Sensei Jarosław Hebda, Sebastian Nowak oraz Sempai Michał Płonka, obowiązki sędziowskie wypełniał Sempai Jakub Drzewieck


Gratulujemy!!!

Tagi

GALERIA