"Złote Gody" Par Małżeńskich
W piątek, 7 marca br. w wielickim Magistracie odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za długoletnie pożycie małżeńskie”. Dwadzieścia dwie pary świętowały swoje złote gody. Jubilaci otrzymali z rąk zastępcy burmistrza Wieliczki ds. społecznych...



































