VIII Grand Prix Solnego Miasta 2013 w tenisie stołowym
W sobotę, 12 października w Solnym Mieście hala po raz kolejny wypełniła się pasjonatami tenisa stołowego. Do ósmego turniej z cyklu Grand Prix 2013 pod patronatem Burmistrza Wieliczki zapisało się 107 zawodników.



































