Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego
Gmina Wieliczka, Uczniowski Klubu Sportowego „ MAGNUM ” oraz Gimnazjum w Koźmicach Wielkich zapraszają na Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2013 r. od godz. 15.00 w Gimnazjum w Koźmicach...



































