Turniej Pięknego Czytania 2013
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce kolejny raz organizuje Gminny Turniej Pięknego Czytania. W tym roku odbędzie się on 17 kwietnia (środa) o godzinie 9:00 w sali na poddaszu naszej biblioteki (Wieliczka, ul. Żwirki i Wigury 2).






































