Minisiatkówka – wspaniałe zwycięstwo zawodniczek MKS MOS WIELICZKA - kat ”Czwórki”
W dniach 1-2 marca 2013 r. w Miliczu odbył się Jubileuszowy XV Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt „O Puchar Burmistrza Milicza „. W turnieju wzięło udział 79 zespołów w trzech kategoriach wiekowych z 20 klubów siatkarskich z całej Polski....








































