177. spotkanie „Wieliczka-Wieliczanie”: „W 70. rocznicę zagłady wielickich Żydów (1942-2012)”
29. 08. 2012 r. (w środę) o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy na 177. spotkanie z cyklu „Wieliczka-Wieliczanie”, zatytułowane „W 70. rocznicę zagłady wielickich Żydów (1942-2012)”, które odbędzie się w sali widowiskowej „Magistrat” Urzędu...










































