"Podziel się pierniczkiem"
W czwartek 24 listopada 2011 roku w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyła się akcja charytatywna pod hasłem "Podziel się pierniczkiem". Podczas akcji można było zakupić przepyszne pierniczki upieczone wcześniej przez uczniów gimnazjum. Sprzedażą...










































