Terapeutyczna działalność Fundacji "Leonardo"
4 listopada br. w Środowiskowym Domu Samopomocy Fundacji „Leonardo” w Wieliczce po raz kolejny odbył się „Dzień Otwarty”. Otwarcie drzwi ośrodka było okazją by przedstawić mieszkańcom Wieliczki terapeutyczną działalność Ośrodka, a także...










































