XVII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt „Wieliczka 2011”
W pierwszym dniu odbywającego się w hali widowiskowo-sportowej SOLNE MIASTO XVII Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Dziewcząt z cyklu WIELICZKA 2011 rozegrano turniej Juniorek pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka,...










































