"Wielickie Studium Bezpieczeństwa"
17 sierpnia br. w Solnym Mieście odbyło się kolejne spotkanie druhów Ochotniczych Straży Pożarnych w ramach akcji „Wielickie Studium Bezpieczeństwa”. Uczestników spotkania powitał Komendant Straży Miejskiej w Wieliczce...










































