System wczesnego ostrzegania mieszkańców przez SMS już działa!
W związku z tym, iż Gmina Wieliczka podpisała umowę o udostępnienie systemu informatycznego Samorządowy Informator SMS i świadczenie e-usług z firmą Samorządowy Informator SMS Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, już od dziś serdecznie zapraszamy ...










































