Złote gody
W piątek, 13 maja, w wielickim Magistracie odbyła się niezwykła uroczystość wręczenia "Medali za długoletnie pożycie małżeńskie". Dziewiętnaście par świętowało swoje złote gody. Jubilaci otrzymali z rąk zastępcy burmistrza Wieliczki ds. społecznych...










































