I sesja Rady Miejskiej w Wieliczce
W dniu 2 grudnia o godzinie 15.00 w sali konferencyjno-widowiskowej „Magistrat” w Wieliczce odbyła się I sesja Rady Miejskiej w Wieliczce VI kadencji. Głównymi punktami w porządku obrad było ślubowanie radnych, wybór...










































