Medal Dobroci dla Mieszkańców Gminy Wieliczka
24 lipca 2022 roku - w dzień wspomnienia świętej Kingi i 730. rocznicę jej śmierci - w kościele św. Klemensa odbyła się uroczysta msza święta w intencji mieszkańców Miasta i Gminy Wieliczka pod przewodnictwem ks. Proboszcza Wojciecha Olszowskiego....










































