I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieliczce
W dniu 22 listopada br. w wielickim Magistracie odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieliczce. Burmistrz Wieliczki otworzył posiedzenie, na którym wręczył nowo wybranym reprezentantom wielickich szkół podstawowych zaświadczenia...










































