Podpisanie Listu Intencyjnego w sprawie budowy Szpitala Geriatrycznego
W dniu 28 października 2021 r. w Krakowie burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł, Prorektor UJ ds. Collegium Medicum, prof. dr hab. Tomasz Grodzicki, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Uniwersyteckie...










































