Konferencja online z miastem partnerskim Bergkamen
21 czerwca 2021 r. odbyło się wirtualne spotkanie z okazji Jubileuszu 25 – lecia podpisania umowy partnerskiej z niemieckim miastem Bergkamen - jednym z pierwszych zagranicznych miast, z którym Wieliczka nawiązała współpracę.










































