Rekord Guinnessa ustanowiony przez uczniów wielickiej „Dwójki”
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce po raz trzeci bierze udział w konkursie Odblaskowa Szkoła, który organizowany jest przez Komendę Wojewódzką Policji pod patronatem m.in. Kuratorium Oświaty, Marszałka Województwa Małopolskiego. W czwartek 8...










































