XXXI Turniej Tenisa Stołowego „ŚLADAMI GRUBBY”
Miasto i Gmina Wieliczka, Uczniowski Klub Sportowy „MAGNUM” w Koźmicach Wielkich zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Wieliczka dnia 28 stycznia 2016 roku / czwartek /na XXXI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „ŚLADAMI GRUBBY”










































