„W słońcu i w deszczu”.
W czerwcowy, bardzo słoneczny dzień na terenach wokół Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie słychać było wesołą muzykę, radosny śmiech i rozmowy. To uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi wspólnie bawi...










































