29 maja 2015 roku o godzinie 15.00 w Szkole Podstawowej im. św. Kingi w Podstolicach rozpoczęło się wielkie święto dla wszystkich uczniów i ich rodzin.
W związku z upływem kadencji ławników sądowych Przewodniczący Rady Miejskiej w Wieliczce uprzejmie informuje, że w Biurze Rady Miejskiej w Wieliczce, ul. Powstania Warszawskiego 1, pok. 3 lub na Dzienniku Podawczym, w godzinach pracy Urzędu...
„Ścieżki chwały” Stanleya Kubricka to kolejny klasyk światowego kina, który można było obejrzeć w miniony piątek w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce w ramach cyklu W GABINECIE FILMOWYCH CIENI.
W sobotni wieczór Rynek Górny zamienił się w zdecydowanie najbardziej gorące miejsce w Wieliczce. Wszystko za sprawą plenerowej edycji cyklu MUZYKOGRANIE, w ramach której odbył się koncert Renaty Przemyk.
Ponad sto pięćdziesiąt milionów sprzedanych płyt i utwory, które zna cały świat – tak w największym skrócie można opisać dorobek U2 – zespołu, którego nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać.