Przedszkolaki powitały lato
W Kampusie Wielickim w dniu 23 czerwca odbyło się niecodzienne wydarzenie. Na auli zebrały się dzieci z wielickich przedszkoli, by uroczyście powitać lato. Przedszkolaki w barwnych strojach żabek, motylków lub kwiatków zaprezentowały swoje...










































