Reprezentacja z Wieliczki na XX Mistrzostwach Polski SANDA/QINGDA
W dniach 12 – 13 kwiecień b.r. odbyły się w Ząbkach koło Warszawy XX Mistrzostwa Polski Sanda / Qingda. Po raz pierwszy impreza odbyła się oddzielnie tylko w konkurencjach walk. Mistrzostwa Polski w formach (Taolu) odbędą się w czerwcu te...








































