Pierwsze bliźnięta Małopolski 2025 urodzone w rodzinie z Miasta i Gminy Wieliczka
4 lutego 2025 r. Rafał Ślęczka Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, wraz z Łukaszem Smółką - Marszałkiem Województwa Małopolskiego, mieli przyjemność odwiedzić malutkie mieszkanki naszej gminy – Wandę i Hanię!










































