194 spotkanie z cyklu „Wieliczka-Wieliczanie”
W Wieliczce 29 stycznia (środa) b. r. o godz. 16.00 w sali widowiskowej „Magistrat” Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka przy ul. Powstania Warszawskiego 1 rozpocznie się 194 spotkanie z cyklu „Wieliczka-Wieliczanie” pt. „Ziemia Wielicka ...



































