Zbiórka przeterminowanych leków
Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska informie, że od stycznia do 15 grudnia 2013 r. w wytypowanych aptekach prowadzona jest bezpłatna zbiórka przeterminowanych leków od mieszkańców Miasta i Gminy Wieliczka. Leki można wrzucać ...






































