Minisiatkówka – Sukces w Warszawie!
Zawodniczki MKS MOS Wieliczka wygrały bardzo mocno obsadzony Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt Czwórek ”WINTER – CUP 2013” w Warszawie. W turnieju startowało 12 zespołów, w tym wszyscy medaliści Mistrzostw Polski 2012...








































