Studenci papieskiego Uniwersytetu z indeksami!
21 stycznia 2012 r. w Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Krakowie po Mszy św. koncelebrowanej Jego Eminencja ks. kard. Stanisław Dziwisz wspólnie z burmistrzem Miasta i Gminy Wieliczka Arturem Koziołem wręczył indeksy studentom Uniwersytetu...










































