Szachowe eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12 stycznia 2012 r. w wielickim Magistracie zorganizowano powiatowe, szachowe eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. Rywalizowali reprezentanci Gmin Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka. Rozegrano 6 turniej...







































