Otwarta Szachowa Liga Szkolna
5 października br. w Szkole Podstawowej w Przebieczanach rozpoczęto IV edycję Otwartej Szachowej Ligi Szkolnej, którą otworzyła pomysłodawczyni dyrektor szkoły Bogumiła Ślęczka. Do pierwszego turnieju przystąpiło 49 osób reprezentujących TS Wis...










































