Turniej Piłki Nożnej - Liga Mistrzów ORLIK 2011
Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Nożej „Liga Miastrzów ORLIK 2011”, który odbędzie się 16 października 2011 r. w godzinach 13.00-20.00 na boisku „Orlik” w parku A. Mickiewicza w Wieliczce. Patronat nad wspomnianym wydarzeniem...









































