"Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Gmina Wieliczka po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W dniu 5 kwietnia 2011 roku w Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Wieliczce odbyło się spotkanie inaugurujące tę kampanię. Zaproszeni zos...










































