Sala gimnastyczna w Sierczy już otwarta!
W czwartek, 24 lutego, w olimpijskiej scenerii odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy. Budynek został poświęcony przez Księdza Dziekana Zbigniewa Gerle,...










































