Wielkie granie
W tym roku po raz pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Przedszkolu Samorządowym w Koźmicach Wielkich i zebrała na szczytny cel 803,72 zł i 2 dolary. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom (szczególnie tym...










































