Igrzyska młodzieży szkolnej w badmintonie
W czwartek 13 stycznia 2011 r. w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyły się zawody gminne w Badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. W rywalizacji wzięło udział 6 szkół. Grano w dwóch grupach systemem każdy z każdym.










































