VI Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieliczce
9 grudnia odbyła się VI sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieliczce, która prócz formalnych podsumowań działań i projektów w mijającym roku, którego dokonała w formie prezentacji Przewodnicząca Rady - Iga Piątek, miała również świąteczny charakter...










































