Wieczór Barbórkowy w Wielickiej Mediatece
W wielickiej Mediatece na zaproszenie Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła oraz Towarzystwa Polsko-Rumuńskiego w Krakowie odbył się „Wieczór Barbórkowy, podczas którego mieszkańcy mogli przenieść się w klimat rumuńskiej i węgierskiej kultury ludowej,...










































