66 spotkanie z cyklu „Wieliczka-Wieliczanie” Bis!
Stowarzyszenie „Klub Przyjaciół Wieliczki” (KPW), zaprasza 30. 07. (środa) 2025 r. na godz.16.00-tą do Wieliczki do sali „Magistrat” w Urzędzie Miasta i Gminy przy ul. Powstania Warszawskiego 1 na 66 spotkanie z cyklu „Wieliczka-Wieliczanie” Bis!...










































