II Koźmickie Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych
W czwartek 3 marca 2016 r. w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyły się II Koźmickie Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych. W tym roku patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł.










































