Laureaci konkursu na najlepsze prace o Wieliczce nagrodzeni !
W piątek 20 lutego br. podczas IV nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Wieliczce odbyło się uroczyste wyróżnienie zwycięzców konkursu na najlepsze prace magisterskie i licencjackie o Wieliczce. Nagrodzenia laureatów dokonał zastępca burmistr...










































