Kolejny semestr za nami....
Studenci Wielickiego Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli zimowy semestr w roku akademickim 2014/2015. Z uśmiechem na twarzy, wypełninieni dumą po brzegi, kolejno podchodzili, by z rąk Zastępcy Burmistrza Rafała Ślęczki otrzymać swój indeks z zapisem...










































