XXVI Turniej Tenisa Stołowego „Śladami Grubby”
W środę 2 lutego w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbył się XXVI Turniej Tenisa Stołowego „Śladami Grubby”. Łącznie wzięło udział 67 zawodników z Koźmic Wielkich, Koźmic Małych, Byszyc, Raciborska, Sygneczowa, Wieliczki,...










































