Zawody Pływackie o Puchar Solnego Miasta
W sobotę 16 lutego w Wieliczce odbyła się I runda zawodów pływackich o Puchar Solnego Miasta. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczki Artura Kozioła i były podzielone na dwa bloki.










































